Kamarádi z medového lesa - Všichni za jednoho - Andrea Schütze

V Medovém lese bydlí čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebounkou srstí. Kdykoli se některé z dětí z lesní školky dostane do potíží, hned mu přispěchají na pomoc. Tentokrát pomůžou malému koťátku ztracenému v lese.

Dostupnost Skladem
Kód: 183
279 Kč
Kamarádi z medového lesa - Všichni za jednoho - Andrea Schütze
625 5 andrea schutze kamaradi z medoveho lesa vsichni za jednoho
Tip

Čtyři statečná zvířátka, Makovička, Daňka, Chrochtík a Míša, nemůžou uvěřit svým vlastním očím: v Medovém lese se zničehonic objevilo koťátko, které se o sebe určitě nedokáže samo postarat. Ještě štěstí, že do lesní školky právě nastoupila velmi nevšední holčička, která kočičce bez zaváhání najde nový domov.

Už znáte naše kamarády?

  • lišák Míša - Do všeho strká svůj zvědavý čumáček a dokáže v lese objevit ta nejlepší dobrodružství. A dobrý čuch má i na svoje kamarády – kamarádství a dobrá parta jsou pro něj totiž to nejdůležitější.
  • laňka Daňka - Je opatrná a zdrženlivá a neustále si s něčím dělá starosti. Ovšem nikdo není schopen vnímat pocity a nálady tak dobře jako ona. Proto jsou za její moudrá slova vždycky všichni vděční.
  • divoké prasátko Chrochtík - Je pěkně mazané a neustále hledá nějaká dobrodr užství – a jeho maminka hledá jeho. Chrochtík své kamarády dokáže rozesmát i přivést k úžasu.
  • mývalka Makovička - Ze všeho nejradši se o všechny stará, neúnavně pečuje o čistotu a každou chvíli radostně zatleská. Své jméno dostala podle vlčího máku a červenou kytičku taky ze všeho nejradši nosí ve vláskách.

 

Přečíst ukázku

 

Bibliografické údaje

Autor:

Andrea Schütze

Věková kategorie:

od 4 let

Počet stran:

96

Překladatel:

Dagmar Heeg

Originální název:

Die wilden Waldhelden – Alle zusammen keiner allein

Ilustrace:

Carola Sieverding

Formát:

170 x 240 mm

ISBN:

978-80-7670-015-4

Vazba:

Pevná, celobarevná

Díl:

knihy na sebe nenavazují