Krmení pro ježky - 800g

Doplňková krmná směs pro volně žijící ježky.

Dostupnost Skladem
Kód: 278
99 Kč
Krmení pro ježky - 800g
erdtmann krmeni pro jezky smes zelenadomacnost
Novinka Tip
  • Doplňková krmná směs
  • Vyvážené složení
  • Vhodné pro volně žijící ježky
  • Neobsahuje umělá dochucovadla, cukr ani barviv

Tato pestrá směs poskytuje energeticky bohatou doplňkovou stravu pro ježky od jara do podzimu.

Doporučené dávkování:

Podávejte maximálně jednu plnou hrst směsi každý večer pro jednoho ježka na talířek nebo do speciální mističky pro ježky (zakoupíte v našem obchodě). Vždy se ujistěte, že jste nezapomněli na mističku s vodou, především pak v horkém počasí. Ježek je milý noční soused a vždy potěší slyšet jej štrachat při hledání potravy.

Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní velké množství neoblíbených škůdců. Bohužel, ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na svoji zahradu (rady, jak na to, najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz). Pravidelným krmením můžete nalákat ježky z okolí na svoji zahradu. Ti potom chodí na krmení pravidelně. Pokud u vás najde ježek i dostatek klidu a místo pro denní úkryt (mrkněte na naší nabídku domečků pro ježky), je velká pravděpodobnost, že se u vás ubytuje natrvalo. Pokud na podzim naleznete malého ježka, měl by mít na začátku listopadu hmotnost minimálně 500 g, aby měl šanci přežit zimu. Pokud v tuto dobu najdete ježka menšího, nebo pokud kdykoliv najdete ježka mimo úkryt ve dne (což není obvyklé), volejte do nejbližší ZS pro živočichy (www.zvirevnouzi.cz)

Specifikace:

Hmotnost: 800 g

Složení: pšeničné vločky, ovesné vločky, sójový olej, sekané oříšky, rozinky, jablka, mouční červi, luční kobylky, šípky, bezinky. Analytické prvky: popel – 1,9 %, proteiny 13 %, tuk – 29,2 %, vláknina – 2,5%

Vyrobeno v Německu

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířata na zahradě
Hmotnost: 0.8 kg